Gospoda Sajmino, Restauracja Ostróda, Noclegi w Ostródzie

Atrakcyjny wygląd, doskonała lokalizacja, harmonia tradycji i nowoczesności. Nocleg w Ostródzie. Zapraszamy do Gospody Sajmino!

Gospoda Sajmino, Ostróda


Gospoda Sajmino

to stylizowana na starą karczmę restauracja zlokalizowana przy drodze krajowej E-7.

Lokal posiada trzy sale: Restauracyjną, Myśliwską z wyjściem na taras oraz Kwiatową. Wnętrza gospody urządzone są w klimacie staropolskim – ceglany kominek i stuletnie drewniane belki sufitowe, a także liczne sprzęty i przedmioty codziennego użytku stwarzają niepowtarzalną atmosferę. Wśród nich wyróżnia się Sala Kwiatowa, która utrzymana jest w chłodniejszych barwach, dzięki czemu zyskuje na przestrzeni, a duża ilość zieleni nadaje jej przyjazny charakter.

W menu znajdziemy przede wszystkim tradycyjne polskie dania z uwzględnieniem regionalnych akcentów kuchni Warmii i Mazur. Jakość i specyfikę restauracji podkreśla prestiżowe godło „Dziedzictwo Kulinarne Warmia, Mazury, Powiśle”.

Każda z sal może pomieścić 80 osób, a w układzie konferencyjnym 100. Dodatkowo Sala Restauracyjna może przyjąć w swoje progi 60 gości. Posiadamy sprzęt multimedialny i audiowizualny.

Poza codzienną działalnością gastronomiczną, organizujemy imprezy okolicznościowe, takie jak: bale sylwestrowe i karnawałowe, wesela, przyjęcia komunijne i urodzinowe, kameralne spotkania rodzinne i biznesowe.

Gospoda gwarantuje również niemal 40 miejsc noclegowych w skromnie i estetycznie urządzonych pokojach.

Z myślą o naszych najmłodszych gościach przygotowaliśmy specjalny kącik dla dzieci, w którym czekają kredki, klocki i układanki. Oczywiście, dla Państwa pociech przygotowaliśmy osobne menu.

Zapraszamy!

 


 © 2013 - 2018 STALZŁOM Sp. z o. o.

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Olsztynie
VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000303206
REGON: 280288314 NIP: 741-206-03-57
Kapitał zakładowy 2100000 zł wniesiony w całości (aport/gotówka)